У Дніпрі стартувало інженерне шоу - Interpipe TechFest

У Дніпрі стартувало інженерне шоу - Interpipe TechFest

Фото
Укрінформ
Interpipe TechFest, що втретє проходить у Дніпрі, називають найбільшим технічним і науково-популярним фестивалем України.

Територія парку розваг "Лавина", де розмістились локації фестивалю, перетворилась на суцільний майданчик обговорення технічних новацій і майбутнього української інженерії.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми прагнемо повернути інженерію, науку і технології в буденність українського суспільства. Чим більше працюючих інженерів і науковців, тим сильніша країна. Фестиваль - те місце, де кожен може побачити сучасну інженерію і закохатися в неї", - зазначив директор з корпоративних відносин Інтерпайп і організатор Interpipe TechFest Дмитро Кисилевський.

У Дніпрі проходить масштабне шоу Interpipe TechFest 2018 / Фото: М'якшиков Микола, Укрінформ

Він пояснив, що фестиваль включає в себе виставку сучасної інженерії та техніки, лекторій у форматі "просто про складне", змагання з технічних дисциплін. "Цього року Interpipe TechFest зібрав понад 150 організацій - учасників виставки, близько 300 учасників змагань у семи технічних дисциплінах та 31 спікера лекторію. Експозиційна зона поділена за темами: космос, промисловість, робототехніка, алея стартапів, технічна освіта, хімічні експерименти, новинки техніки, альтернативна енергетика, настільні ігри", - сказав Кисилевський.

За його словами, цього року значно розширилася експозиція космічної сфери на фестивалі. Свої розробки представили конструкторське бюро (КБ) "Південне", "Південмаш", Хартрон-Аркос і Елміз. Промисловість представлена підприємствами оборонної, авіаційної, газовидобувної, металургійної та машинобудівної галузей. Уперше учасником фестивалю стало харківське КБ ім. Морозова, основний розробник бронетанкової техніки для української армії. У Дніпро вони привезли новий український бронетранспортер БТР-4МВ1. Провідні розробники авіаційної техніки "Мотор Січ" та "Івченко Прогрес" представили двигун А1 450 для нового українського гелікоптера "Надія".

Читайте також: У Мукачеві пройшов фестиваль української музики «Твоя Країна fest»

Також у фестивалі Interpipe TechFest беруть участь 16 технічних вишів та коледжів країни. Серед них - Київська, Одеська та Дніпровська політехніки, технічні вищі навчальні заклади та факультети Запоріжжя, Харкова, Чернігова, Дніпра. Для фестивалю технічні вузи приготували чимало цікавого. Чернігівський національний технологічний університет демонструє електрокар власної розробки. Одеська та Київська політехніки представляють свої боліди, спроектовані для участі в міжнародних інженерних змаганнях Formula SAE. Одеська національна академія харчових технологій представляє власну лабораторію мехатроніки і робототехніки.

Також відвідувачів фестивалю вразив великий хімічний дослід з розкладання перекису водню та інші експерименти із запалюванням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-