З'явився мобільний додаток, який дозволить українцям знайти роботу в Польщі за 7 днів

З'явився мобільний додаток, який дозволить українцям знайти роботу в Польщі за 7 днів

Укрінформ
Одна з найбільших фірм на ринку працевлаштування іноземців у Польщі - компанія EWL - розробила мобільний додаток, який дозволить українцям працевлаштуватися у Польщі упродовж одного тижня.

Про це Укрінформу повідомив президент компанії EWL Анджей Коркус.

"Це перший мобільний додаток польської фірми, який дозволяє громадянам інших країн швидко знайти легальну роботу в Польщі. Мобільність, простота та швидкість прийняття рішення – це світовий тренд. Наша головна мета – дбаючи про комфорт наших кандидатів, максимально спростити процедуру легального та безпечного працевлаштування іноземців у Польщі", - заявив Коркус.

Оформитися на роботу в Польщі можна буде завдяки двомовному мобільному додатку "Работавпольше.com.ua", який вже доступний в операційній системі Android, а невдовзі з’явиться також і в App Store.

За умови наявності біометричних паспортів або національних польських віз громадяни України, Молдови та Грузії – країн, охоплених безвізовим режимом з ЄС, – відтепер мають змогу заповнити лише одну анкету в своєму смартфоні, долучити фото сторінок паспорту та надіслати заявку до польської фірми. Дані передаватимуться відділу рекрутації EWL, який сконтактується з кандидатами та запропонує їм відповідні вакансії. Після цього відділ легалізації фірми терміново розпочне процедуру реєстрації документа, який дозволить легально розпочати працю в Польщі вже за тиждень.

Читайте також: Уряд спростив правила працевлаштування іноземців

Окрім легальної роботи, забезпечення житлом, мобільний додаток "Работавпольше.com.ua" дозволяє працівникові з-за кордону отримати страхове забезпечення, безкоштовний стартовий пакет польського мобільного оператора, розпочати процедуру реєстрації рахунку в польському банку з безкоштовним обслуговуванням, забронювати автобусні квитки та отримати можливість надіслати п’ять безкоштовних грошових переказів з Польщі в Україну.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-