Україна ввійшла до рейтингу світових блокчейн-лідерів

Україна ввійшла до рейтингу світових блокчейн-лідерів

Укрінформ
Під час економічного форуму у Давосі (Швейцарія) було представлено світову блокчейн карту з чотирнадцятьма країнами - лідерами з впровадження технології, в який увійшла й Україна.

Про це повідомив у Facebook радник глави Державного агентства з питань електронного управління України Костянтин Ярмоленко. 

"Нині у швейцарському Давосі проходить легендарний Всесвітній економічний форум (WEF). Україну на ньому представлено двома топовими темами. Очевидно - сільське господарство й друга тема вперше на WEF - технологія блокчейн! А тепер час для сенсації! Один з головних блокчейн експертів у світі й автор бестселера "Революція Блокчейн" Дон Тапскотт (Канада) під час форуму представив світову блокчейн карту з 14 країнами - лідерами з впровадження цієї проривної технології. Україна ввійшла до 14 світових блокчейн лідерів!", - написав Яромоленко.

За його словами, також до рейтингу лідерів увійшли США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, Дубай, Грузія, Естонія, Велика Британія, Франція, Німеччина, Швеція і Китай.

Він зазначив, що разом з ЄБРР протягом трьох тижнів у ВР буде подано загальний законопроект про блокчейн.

Фото: Bloomberg

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-