Редагування геному та утилізація пестицидів: спільні наукові проекти зі США

Редагування геному та утилізація пестицидів: спільні наукові проекти зі США

Укрінформ
У межах конкурсу "Спільні наукові проекти" Міністерства освіти та науки і Фонду цивільних досліджень та розвитку США чотири українсько-американських проекти отримають фінансування.

Про це повідомляє прес-служба МОН. 

"Відібрано 4 українсько-американські науково-дослідні проекти, які будуть реалізовані та отримають фінансування у 2018-2019 роках. Відповідний конкурс за програмою "Спільні наукові проекти" провели Міністерство освіти і науки України та Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global)", - йдеться у повідомленні.

Переможці конкурсу проводитимуть фундаментальні та прикладні дослідження у галузі аграрних наук та біотехнологій.

Читайте також: МОН: вузи не можуть відправляти студентів на "дистанційку" – навіть у морози

Так, були відбрані проект стосовно озимих покривних культур, який спільно проводять Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України та Вірджинський політехнічний інститут та державний університет; проект щодо утилізації пестицидів Київського національного університету ім. Шевченка та Сиракузького університету; проект щодо редагування геному, який реалізовується Інститутом харчової біотехнології та геноміки НАН України та Університетом Небраски-Лінкольна, та проект щодо якості грунтів та продуктивності сільськогосподарських культур Інституту водних проблем і меліорації НААН України та Університету штату Огайо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-