Українські міста можуть обігріватися з власних відходів — експерт

Українські міста можуть обігріватися з власних відходів — експерт

Укрінформ
Виробництво біогазу може вирішити енергетичну та екологічну проблеми в Україні.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Юрій Косюк, голова правління агроіндустріального холдингу "Миронівський Хлібопродукт", на підприємствах якого розміщені біогазові установки, що переробляють курячий послід та інші відходи, перетворюючи їх на електроенергію і добрива.

"Якщо на території конкретних об'єднаних територіальних громад існує полігон твердих побутових відходів, який забезпечить постійний обсяг сировини, то, безумовно, така громада може вирішити питання енергоресурсів самостійно. За нашими розрахунками, біогазова установка потужністю 5 МВт забезпечить електроенергією до 18 тис. квартир", - вважає експерт.

Читайте також: Савчук: Переробка 10 мільйонів тонн відходів зекономить 600 мільйонів кубів газу

На думку автора, впровадження Комплексної програми енергомодернізації України зменшить тарифи на ЖКГ, поліпшить екологічну ситуацію в Україні, приведе країну до енергонезалежності, наблизить її до передових європейських країн, поліпшить якість життя українських громадян, зменшить навантаження на державний та місцеві бюджети, активно сприяючи децентралізації, і створить нові робочі місця.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-