На Запоріжжі побудують найбільшу в Європі вітряну ферму

На Запоріжжі побудують найбільшу в Європі вітряну ферму

Укрінформ
У Запорізькій області планують побудувати найбільшу наземну вітроелектростанцію в Європі. Загальний обсяг інвестицій - близько 700 млн євро. 

Як розповів кореспонденту Укрінформу начальник Управління зовнішніх зв'язків і зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА Артур Бойко, вітроелектростанцію сумарною потужністю 500 МВт планують побудувати на території Приазовського і Мелітопольського районів Запорізької області.  

"Інвестор проекту - компанія Юрокейп Юкрейн" - українське підприємство компанії EuroCapeNewEnergy. Загальний обсяг інвестицій - близько 700 млн євро, з яких 300 млн євро, згідно з наявним у нас даними, вже зарезервовані для реалізації проекту з будівництва цієї ВЕС. Прогнозний термін реалізації проекту - 2019 рік", - повідомив Бойко. 

За його словами, найбільша частина потужностей вітроелектростанції (350 МВт) буде побудована на території Гірсівської ОТГ Приазовського району Запорізької області, в розвиток інфраструктури якої компанія направить 350 тис. доларів США. За інформацією Бойка, відповідний договір про внесок у розвиток соціальної інфраструктури представники Гірсівської ОТГ і ТОВ "Юрокейп Юкрейн" підписали під час міжнародного інвестиційного форуму "InCoForum-2017: кооперація громад і бізнесу", що відбувся днями в Запоріжжі. 

Договір передбачає поетапне фінансування в розвиток інфраструктури, виходячи зі співвідношення 1 тис. доларів інвестицій на 1 МВт потужності.

Читайте також: У вітропарк на Херсонщині вклали більше €60 мільйонів

На сьогодні в Запорізькій області вже працює одна велика вітрова електростанція - Ботієвська ВЕС (ДТЕК). Станція була введена в експлуатацію в 2014 році і на сьогодні є найбільшою вітровою електростанцій на території України: має 65 вітрових турбін сумарною потужністю 200 МВт. Інвестиції у будівництво станції становили близько 340 млн євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-