Запуск трьох ракет, створених за участю України, планують на листопад - 02.10.2017 06:43 — Новини Укрінформ
Запуск трьох ракет, створених за участю України, планують на листопад

Запуск трьох ракет, створених за участю України, планують на листопад

1422
Ukrinform
На листопад 2017 року заплановано три запуски ракет-носіїв, створених за участю України.

Про це повідомляє "Аерокосмічний портал України" з посиланням на сайт spaceflightnow.com.

"У листопаді 2017 року планується здійснити пуски трьох ракет-носіїв, створених за участю України", - йдеться в повідомленні.

Фахівці нагадують, що маршовий двигун РД-843 4-го ступеня європейської ракети-носія легкого класу Vega розроблений державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля та виготовлений ДП “Виробниче об'єднання “Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова". Цей пуск буде одинадцятим в рамках програми Vega і третім у 2017 році.

Читайте також: Ілон Маск хоче використовувати ракети для пересування на Землі

Основну конструкцію першого ступеня американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські підприємства космічної галузі КБ "Південне" ім. М. К. Янгеля та ДП “Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" (обидва - Дніпро) в кооперації з підприємствами "Хартрон-АРКОС" (Харків), "Хартрон-ЮКОМ" (Запоріжжя), "Чезара", "Рапід" (Чернігів) та ін.

Ракета-носій "Зеніт" розроблена Державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля" та виготовлена державним підприємством "Виробниче об'єднання "Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" в кооперації з іншими підприємствами. Ракета є однією з найуспішніших у світі і призначена для доставки космічних апаратів середньої маси на середні, високі кругові та еліптичні навколоземні орбіти, включаючи перехідну до геостаціонарної і геостаціонарну орбіту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>