Австралія побудує найбільшу у світі сонячну електростанцію

Австралія побудує найбільшу у світі сонячну електростанцію

Укрінформ
Влада австралійського штату Південна Австралія оголосила про затвердження проекту найбільшої у світі сонячно-теплової електростанції, будівництво якої розпочнеться наступного року.

Про це повідомляє телекомпанія АВС.

«Завдяки цьому проекту ми зможемо змінити ситуацію на енергетичному ринку Південної Австралії та зробимо нашу енергетичну мережу більш безпечною. Окрім того, проект забезпечить понад 700 робочих місць для місцевих працівників», - заявив прем'єр штату Джей Ветерілл.

150-мегаватну геліотермальну електростанцію збудують неподалік містечка Порт-Оґаста, що розташоване у 300 км на північ від столиці Південної Австралії – Аделаїди. Роботи зі спорудження станції розпочнуться у 2018 році, а завершити будівництво планується у 2020 році. Вартість будівництва складе близько 650 мільйонів доларів.

За словами Джея Ветерілла, станція, яка отримає назву «Аврора», буде найбільшою у своєму роді у світі та зможе забезпечити «всі потреби штату». 

Читайте також: Tesla допоможе будувати найбільшу у світі ВЕС

Довідка: геліотермальна енергетика - один із способів практичного використання сонячної енергії, який застосовується для перетворення сонячної радіації в тепло води або легкозакипаючого рідкого теплоносія. Геліотермальні електростанції застосовуються як для промислового отримання електроенергії, так і для нагріву води для побутового застосування.

Фото: Facebook: Solar Reserve

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-