У Японії електронна чупакабра захистить посіви від диких тварин

У Японії електронна чупакабра захистить посіви від диких тварин

Відео
1805
Ukrinform
Сільське господарство Японії потерпає від нашестя диких тварин. Вирішити цю проблему хочуть за допомогою страшного виючого робота, схожого на вовка.

Про це повідомляє Naked Science.

"Оригінальне рішення представили співробітники сільськогосподарського кооперативу JA Kisarazu-shi: вони створили робота, здатного відлякувати "непрошених гостей". Штучний вовк може похвалитися правдоподібним щільним хутром і штучними іклами. За розмірами він близький до невеликого вовка: у довжину пристрій досягає 65 см, а в висоту — 50 см", - зазначається в публікації.

Робота обладнали червоними LED-очима і системою, що імітує звуки: зокрема, виття, постріли, людський голос, а також ряд інших. Комплекс має вбудовані інфрачервоні датчики, які, згідно із задумом розробників, будуть активувати вовка при наближенні тварин (або людей). В інший час, треба думати, робот буде перебувати в неактивному енергозберігаючому режимі.

Перший дослідний екземпляр роботизованої "чупакабри" вже пройшов успішні випробування. Влада міста Кісарадзу (префектура Тіба) заявила, що поруч зі страшним «вовком» не зафіксували жодних ознак присутності диких тварин. Правда, за задоволення фермерам доведеться викласти чималу суму. Ціна одного екземпляра — 200 тисяч ієн (1800 доларів).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-