У Китаї побудують багатоповерхове "місто-ліс"

У Китаї побудують багатоповерхове "місто-ліс"

Фото
2202
Ukrinform
Міланська компанія Stefano Boeri Architetti розробила для Китаю проект екоміста, що отримав назву Лючжоу Форест Сіті (Liuzhou Forest City). 

Про це повідомляє "Популярна механіка".

"У місті буде вся необхідна інфраструктура — будинки, офіси, готелі, лікарні і школи. Особливість міста в тому, що він включатиме в себе "вертикальну лісову систему" — це означає, що фасад кожного будинку фахівці покриють рослинністю. У загальній складності незвичайним способом висадять 40 000 дерев і близько мільйона 100 рослин різних видів. Також кожна будівля буде обладнано сонячними панелями на даху, які забезпечать поновлюване джерело енергії", - зазначається в публікації.

Місто розташовуватиметься на території приблизно 175 гектарів поблизу річки Люцзян. Очікується, що там проживатиме близько 30 тисяч китайців.

Як кажуть автори проекту, це рішення допоможе ефективно поглинати вуглекислий газ з атмосфери і виділяти кисень. Крім того, місто стане по‑справжньому спокійним і умиротвореним місцем в шумному Китаї.

Дістатися до міста можна буде за допомогою високошвидкісного залізничного сполучення. Проект планується завершити до 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-