Хокінг: Людство має розпочати міграцію з Землі в найближчі 30 років

Хокінг: Людство має розпочати міграцію з Землі в найближчі 30 років

Укрінформ
Відомий учений Стівен Хокінг вважає, що людство повинно в найближчі 30 років почати міграцію з Землі.

Про це він заявив на науковому фестивалі "Стармус" в Норвегії, повідомляє The Telegraph.

За словами Хокінга, знищення планети - лише питання часу. "Я переконаний, що нам необхідно залишити Землю, оскільки вона стає занадто маленькою для нас, наші фізичні ресурси зникають з жахливою швидкістю. Ми принесли нашій планеті подарунок у вигляді змін клімату, підвищення температури, зникнення полярних шапок, вирубки лісів і зникнення видів тварин", - заявив учений.

Він зазначив, що, коли в минулому людство стикалося з подібними проблемами, воно шукало нові регіони для колонізації. "Але тепер немає нового світу. Ніякої Утопії за рогом. У нас закінчується простір, і єдині місця, куди можна потрапити, - це інші світи", - вважає Хокінг.

Найбільш сприятливими місцями для створення колоній, на його думку, є Місяць і Марс. При цьому створити базу на Місяці можна вже протягом 30 років, а на Марсі – 50. Крім того, він розглядає можливість колонізації за межами Сонячної системи, в системі Альфа Центавра, де може бути придатна для життя планета Proxima B.

"Людська раса існувала як окремий вид протягом приблизно двох мільйонів років. Цивілізація встановилася близько 10 000 років тому, і темпи розвитку неухильно зростали. Якщо людство існуватиме ще мільйон років, воно буде сміливо йти туди, де раніше не бував ніхто. Я сподіваюся на краще. Я повинен. У нас немає іншого вибору", - підсумував Хокінг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-