У "Зоні Золотоволоски" NASA відкрила 10 скелястих екзопланет

У "Зоні Золотоволоски" NASA відкрила 10 скелястих екзопланет

4785
Ukrinform
Космічна агенція NASA оголосила про виявлення 219 нових планет поза нашою Сонячною системою.

Про це повідомляє The Independent

"NASA оголосила про виявлення 219 нових планет поза нашою Сонячною системою", - йдеться у публікації.

Як зазначається, ця цифра включає 10 "кам'янистих" планет, подібних до Землі, які існують у "Зоні Золотоволоски" Сонячної системи. Ці планети розташовані не надто близько до своєї зірки, а тому на них не надто спекотно, і не натільки далеко, щоб на них через холод не могло існувати рідкої води.

Наявність води розглядається як ключовий фактор існування життя.

Відкриття доводить загальну кількість підозрюваних екзопланет - планет поза нашої Сонячної системи - знайдених космічним телескопом Кеплер до більш ніж 4000.

"Цей ретельно вимірюваний каталог є основою для прямої відповіді на одне з найважливіших питань астрономії - скільки планет, подібних до нашої Землі, є в галактиці?" – каже Сьюзен Томпсон, дослідник у Інституті SETI, який займається пошуками ознак позаземного життя.

Наразі телескоп Кеплер виявив 4 044 кандидатів на екзопланету. З них 2335 були перевірені як екзопланети. З приблизно 50 кандидатів на придатну для життя середу, розташованих поблизу Землі, виявлених Кеплером, було перевірено більше як 30.

Космічне агентство NASA стверджує, що останні відкриття мають "значні наслідки для пошуку життя" в інших частинах Всесвіту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-