У Канаді остерігаються кібератак під час місцевих виборів

У Канаді остерігаються кібератак під час місцевих виборів

1432
Ukrinform
Майбутні місцеві вибори у Канаді можуть перебувати під загрозою кібернетичного нападу.

Про це йдеться у звіті Центру з безпеки комунікацій (канадської спецслужби, відповідальної за радіоелектронну розвідку) під назвою «Кіберзагрози демократичному процесу в Канаді», який є у розпорядженні Укрінформу.

«Чинні тренди (на зростання шкідливої кіберактивності – ред.) сприятимуть такій діяльності й наражатимуть деякі канадські політичні партії й окремих політиків, виборчі дії й відповідні ЗМІ на більші загрози»,  - стверджується у документі.

Причиною цьому можуть послужити намагання деяких держав відстояти свої інтереси у галузі природних ресурсів Канади, адже більшість законодавства стосовно цього ухвалюється на провінційному, а не федеральному рівні. «Окрім цього, у Канаді є провінційні та місцеві лідери, які просували закони або робили заяви, що привертали міжнародну увагу. Активісти можуть почати розглядати місцеві вибори, політичні партії, політиків та медіа як вартісні цілі», - підсумовується у звіті.

Водночас, серйозного впливу на волевиявлення громадян це створити не має і загальний рівень кіберзагроз на місцевому рівні залишатиметься невисоким.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>