Київських безробітних безкоштовно навчать конструювати дрони й гуманоїдів

Київських безробітних безкоштовно навчать конструювати дрони й гуманоїдів

Укрінформ
Держслужба зайнятості спільно із міжнародною лабораторією робототехніки «Robo.house» запускає безкоштовне навчання безробітних на одну з найбільш прогресивних професій у світі – робототехніка.

Про це заявив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко, передає Урядовий портал.

«Програма триває 1 місяць та створена з метою показати реальну необхідність розвитку сфери робототехніки в Україні. Слухачі освоять ази створення роботів і зберуть міні-копію прототипу промислового маніпулятора. Пілотний проект буде проходити у Києві на базі одного з центрів зайнятості  і якщо він стане вдалим, я сподіваюсь, ми зможемо запустити його по всій Україні»,  - сказав Кравченко.

За словами керівника проекту Владислава Котова, введення цієї програми та підтримка її з боку державної структури – це значний крок в бік розвитку сфери робототехніки в Україні. Найкращі випускники даного заходу будуть мати можливість працевлаштування.

«Robo.house» - це міжнародна лабораторія робототехніки, електроніки та програмування, яка займається розробкою та створенням якісних прототипів дронів, гуманоїдів, моноколес, 3d-надрукованих об'єктів та інших винаходів.

Навчання буде проходити у Києві, а сам набір відбуватиметься на конкурсній основі.

Реєстрація та умови відбору бажаючих доступні за цією адресою.  Заявки приймаються до 9 травня включно, початок навчань з 11 травня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-