Бойові модулі

Бойові модулі "Шквал" та "Стилет" пройшли вогневі випробування

Фото, відео
Укрінформ
Бойові модулі "Шквал" та "Стилет", які призначені для озброєння глибоко модернізованої БМП, спроектованої у ДП "Житомирський бронетанковий завод", пройшли порівняльні заводські випробування на одному з військових полігонів.

Про це інформує прес-служба ДК "Укроборонпром".

"Під час випробувань фахівці ДП "Житомирський бронетанковий завод", інших підприємств-учасників концерну та Міністерства оборони України проаналізували точність, швидкість та ефективність роботи кожного бойового модуля. Такі випробування дозволяють обрати найкращий за всіма параметрами бойовий модуль для його подальшого використання на БМП. При цьому остаточне рішення щодо вибору належить Міноборони", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, бойовий модуль "Шквал" оснащений 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. Водночас бойовий модуль "Стилет" оснащений гарматою ЗТМ-2, посиленим бронюванням та аналогічним комплектом озброєння.

За точність роботи бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01 на бойовому модулі "Шквал" та "Трек-2-01" на бойовому модулі "Стилет". Обидва прицільні комплекси оснащені лазерним далекоміром та тепловізором, але використовують різні алгоритми управління вогнем.

Вогневі випробування, а також інші тести, які проводяться на військових та випробувальних полігонах, дозволять фахівцям Міністерства оборони України отримати всебічну інформацію для ретельного аналізу та надати перевагу одному з бойових модулів. Після ухвалення Міноборони свого рішення та формування замовлення "Укроборонпром" готовий розгорнути виробництво глибоко модернізованих БМП для оснащення української армії у визначеному обсязі, йдеться також у повідомленні.

"Це дозволить значно підвищити бойові можливості української армії, яка отримає фактично нову БМП, оснащену сучасним цифровим комплексом керування вогнем, з потужним арсеналом озброєння, двигуном Deutz, підвищеним захистом та засобами маскування, в тому числі і у інфрачервоному діапазоні", - наголосили в "Укроборонпромі".

Фото: ukroboronprom.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-