На базі мініБТР

На базі мініБТР "Фантом" розробляють нові безпілотники

Укрінформ
Фахівці Державного концерну "Укроборонпром"  розробляють нові моделі безпілотної військової техніки на базі мінібронетранспортера "Фантом".

Про це заявив заступник генерального директора з авіабудування та виробництва Володимир Коробов, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Військова техніка 21 сторіччя має повністю нівелювати людський фактор участі у розв’язанні конфліктів. Використання безпілотної техніки має стати пріоритетом збройних сил. Саме тому ми розробляємо таку техніку в Україні та налагоджуємо її виробництво", – зазначив Коробов.

Він додав, що розроблений та вже представлений на міжнародних виставках "Фантом" вдало проходить випробування, а концерн готовий розпочати його серійне виробництво для української армії у разі відповідного замовлення.

Як повідомлялося, безпілотний "Фантом" став однією з головних новинок не лише "Укроборонпрому", а й міжнародної оборонної виставки IDEX-2017, що тривала з 19 по 23 лютого в м. Абу-Дабі (ОАЕ). Він посів  2 місце в рейтингу Defence Blog як найбільш цікава бойова машина виставки.

Фото: Укроборонпром

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-