SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Україні відкрили унікальний центр тренування військових пілотів - 01.03.2017 16:16 — Новини Укрінформ
В Україні відкрили унікальний центр тренування військових пілотів

В Україні відкрили унікальний центр тренування військових пілотів

Фото, відео
1624
Ukrinform
Передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв для потреб Повітряних сил та армійської авіації Збройних сил України та зацікавлених силових структур відкрили НВО "Авіа" спільно з ДК "Укрспецекспорт".

Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", до складу якого входить Укрспецекспорт.

«Поєднання надсучасних технологій та типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й у всьому світі. Завдяки цьому вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини при різних умовах та льотних ситуаціях», - йдеться в повідомлені. 

У концерні зазначають, що можливості комплексу дозволяють пілотам Мi-8МТВ, Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24 вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов, довести до автоматизму дії у аварійних ситуаціях, отримати навички польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування озброєння та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника.

Розробники центру вже очікують від Міноборони рішення щодо залучення його потужностей до програми підготовки українських льотчиків.

Церемонія відкриття навчально-тренажерного центру для пілотів-вертолітників на Полтавщині. Фото: Володимир Тарасов.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-