Україна привезла в ОАЕ безпілотні технології, керовані ракети і бронемашини

Україна привезла в ОАЕ безпілотні технології, керовані ракети і бронемашини

Укрінформ
Держконцерн “Укроборонпром” бере участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз на два роки в Об’єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона стартує 19 лютого та триватиме п‘ять днів.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

"ДК “Укроборонпром” на IDEX-2017 представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу, сконцентрувавши увагу на сучасних безпілотних технологіях та передових броньованих машинах. Саме на цій виставці відбудеться перша міжнародна прем'єра безпілотного “Фантома”, а також будуть продемонстровані безпілотники Anser та Patriot R2.

На IDEX-2017 також будуть продемонстровані бойові машини БТР-4 та “Дозор-Б”, бойові модулі “Тайпан” та БПУ 12,7, кероване ракетне та артилерійське озброєння, а також інші передові розробки підприємств-учасників концерну", - йдеться у повідомленні.

Укроборонпром ставить собі за мету залучити на цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу.

Укроборонпром у листопаді 2016 року представив інтереси України на міжнародній виставці Indo Defence-2016, що проходила у Індонезії. Під час зустрічей із представниками силових відомств було обговорено співпрацю по програмі Ан-70, продемонстровано можливості української бронетехніки та ракетного озброєння.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-