Tesla судиться зі створювачем автопілота: мовляв, шпигував для конкурентів

Tesla судиться зі створювачем автопілота: мовляв, шпигував для конкурентів

649
Укрінформ
Компанія Tesla подала позов проти колишнього керівника підрозділу по розробці та створенню автопілота Стерлінга Андерсона.

Про це повідомляє «Медуза» з посиланням на The Wall Street Journal.

«У позовній заяві, направленій компанією в суд штату Каліфорнія в місті Санта-Ана, йдеться, що Андерсон намагався переманити близько десятка інженерів Tesla у власний стартап щодо створення безпілотного автомобіля. Крім того, як стверджує позивач, він незаконно заволодів «сотнями гігабайт» конфіденційної інформації, яку планував використовувати для своєї компанії, а також зробив кроки, щоб приховати цей факт», - зазначається в публікації.

Співвідповідачем у позові вказано Кріса Урмсона — діловий партнер Андерсона, який раніше очолював проект Google зі створення безпілотних автомобілів.

Tesla вимагає від відповідачів відшкодувати заподіяну їхніми діями шкоду, не називаючи точної суми. Крім того, Tesla також просить суд перевірити можливе використання її розробок в компанії Андерсона.

Компанія Андерсона Aurora Innovation розповсюдила заяву, в якій заявила, що позов Tesla є необґрунтованим, а сама компанія «проявляє нездорову боязнь конкуренції».

«Tesla не може сидіти склавши руки і спостерігати, як такий співробітник, як Андерсон, використовує своє службове становище, зловживає наданою йому довірою та неодноразово порушує умови контракту, щоб отримати конфіденційну службову інформацію для конкуруючої компанії та приховати це», — йдеться в позовній заяві.

Стерлінг Андерсон очолював в Tesla напрямок по створенню автопілотів з листопада 2015 року до січня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-