Китай передав МЗС України обладнання на $100 тисяч

Китай передав МЗС України обладнання на $100 тисяч

Укрінформ
З нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і КНР Китай передав Міністерству закордонних справ України телекомунікаційне обладнання на суму близько 100 тисяч доларів.

Відповідний акт передачі підписали у четвер державний секретар МЗС України Андрій Заяць та Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми надзвичайно вдячні китайським друзям за таку підтримку. Це ще одне свідчення взаємодопомоги та дружби між нашими народами»,- сказав після церемонії підписання акту Заяць.

Він відзначив, що Китай 25 років тому одним з перших визнав незалежність Україні, і за цей час наші країни пройшли шлях від перших контактів і реалізації перших проектів до вибудовування стратегічного партнерства.

Держсекретар МЗС зазначив, що з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і КНР у МЗС відкрилася фотовиставка, яка демонструє «високий рівень, високий темп і насиченість двостороннього порядку денного і контактів між нашими державами».

Заяць підкреслив, що для України Китай був, є і залишається одним з провідних партнерів у найширшому розумінні цього поняття.

Посол КНР в Україні Ду Вей, у свою чергу, висловив впевненість у тому, що у 2017 році стосунки між нашими державами будуть активно розвиватися.

«Ми маємо добрих державних лідерів, які мають стратегічне бачення і ухвалять розумні рішення стосовно нашого розвитку у 2017 році. Ми впевнені, що у 2017 році ми разом з вами досягнемо нових успіхів і у нас буде новий розвиток»,- зазначив Ду Вей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-