iPhone 8 можна буде зарядити на відстані

iPhone 8 можна буде зарядити на відстані

3242
Ukrinform
Apple завершує розробку технології, яка дозволить новому смартфону заряджатися на відстані кількох метрів від зарядної бази.

Про це повідомляє Hyser.

Незважаючи на те, що зовсім недавно Apple представила iPhone 7 і iPhone 7 Plus, Мережа вже повниться чутками про наступний флагманський смартфон. Аналітики очікують щось особливе, оскільки iPhone 8 стане ювілейним смартфоном компанії.

Згідно з останньою інформацією, Apple завершує розробку технології, яка дозволить новому смартфону заряджатися на відстані кількох метрів від зарядної бази.

За повідомленням Phonearena, iPhone 8 буде оснащений підтримкою бездротової зарядки, яка сильно відрізняється від того, що ми бачили раніше. Традиційний метод вимагає, щоб апарат перебував на зарядній базі, а Apple, схоже, вдасться зробити зарядку по-справжньому бездротовою.

Виробник завершує розробку спеціального модуля для мобільних пристроїв, який зможе з'єднуватися з передавачем, підключеним до електричної розетки. Така система дозволить iPhone 8 заряджатися доти, доки він перебуває на відстані 15 футів (приблизно 4,5 метра).

Якщо Apple вдасться реалізувати дану розробку, це стане найкращим способом бездротової зарядки. Відомо, що компанія працює над новою технологією разом із фірмою Energous, яка раніше заявила про співпрацю з найбільшим виробником смартфонів.

Фото: Hyser

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>