Сущенко надіслав із колонії нові малюнки

Сущенко надіслав із колонії нові малюнки

Фото
Укрінформ
Родина незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка отримала нові його малюнки з колонії у Кіровській області, на яких зображено Києво-Печерську лавру, квіти; ще два малюнки адресовані його сину.

Про це повідомила Укрінформу донька журналіста Юлія Сущенко.

"Сьогодні отримала два листи від батька, датовані груднем. В конверти він вклав малюнки - зимовий пейзаж із Києво-Печерською лаврою, квітковий натюрморт та дві автівки для брата", - розповіла вона.

Кожен малюнок виконаний на папері формату А4 і А5 за допомогою олівця, гелевої та кулькової ручок та пастелі.

До цього Сущенко надіслав перший малюнок з колонії в Утробіно - "Руанський собор".

Як повідомлялося, днями Сущенко вперше провів тривале побачення з дружиною і дочкою.

Власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому пред'явили обвинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ це спростували.

Читайте також: Посол України у Франції отримав від Сущенка новорічну листівку

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення законним.

8 жовтня стало відомо про етапування Сущенка до місця відбування покарання. 7 листопада ФСВП Росії повідомила посольству України в Москві, що Сущенка етапували в колонію №11 в Кіровській області (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіно)

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-