Адвокат Сущенка: Закінчили з Романом читати п'ятий том справи, є "цікаві дані"

Адвокат Сущенка: Закінчили з Романом читати п'ятий том справи, є "цікаві дані"

1735
Ukrinform
Російський адвокат Марк Фейгін, який захищає інтереси заарештованого в Москві власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, розповів про хід ознайомлення з матеріалами слідства.

Про це він повідомив кореспонденту Укрінформу.

"Ми з Романом закінчили ознайомлення з п'ятьма томами слідчої справи. У вівторок я піду до Сущенка, поговоримо про шостий том. У цілому з п'яти томів, що залишилися, суттєвих даних десь на 1-2 томи. Тобто, можна припустити, що на попередні слухання у справі ми вийдемо в районі Нового року. І відповідно суд почнеться, найвірогідніше, в січні", - сказав Фейгін.

Він уточнив, що в матеріалах справи є цікаві дані. Зокрема, тепер більш зрозумілою є мотивація головного свідка обвинувачення. Детальніше говорити про матеріали справи адвокат не може, оскільки на ній стоїть гриф секретності.

Читайте також: Сущенку "обіцяють" 20 років, якщо він не визнає провину - адвокат

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня йому було пред'явлено обвинувачення в "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву.

27 листопада Мосміськсуд продовжив термін тримання під вартою Сущенка на два місяці - до 30 січня 2018 року.

Фото: @FeyginMark

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>