Адвокату Сущенка в РФ пообіцяли передати листи “потрібному адресату”

Адвокату Сущенка в РФ пообіцяли передати листи “потрібному адресату”

1042
Ukrinform
Марк Фейгін, адвокат незаконно затриманого в Росії кореспондента Укрінформу Романа Сущенка, повідомив, що він поспілкувався з головою Ради з прав людини (СПЛ) при Президенті РФ Михайлом Федотовим.

Про це адвокат розповів кореспондентові Укрінформу.

"Поспілкувалися з російським правозахисником Михайлом Федотовим. Він обіцяв надати нам допомогу, передавши деякі наші листи потрібному нам адресату", - повідомив Фейгін.

З позитивних моментів сьогоднішнього засідання у справі Сущенка адвокат також зазначив, що було відразу кілька знімальних бригад українських телекомпаній. І це показує, що інтерес до справи зріс.

Як відомо, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було висунуто обвинувачення в "шпигунстві". У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ спростували цю заяву, у тому числі офіційно, заявивши, що вона не відповідає дійсності.

26 квітня Лефортовський райсуд Москви подовжив перебування Сущенка під вартою до 30 червня. Адвокат Фейгін подав скаргу на це рішення в Мосміськсуд.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>