Фейгін

13 вересня 2019

11 вересня 2019


Перша після звільнення пресконференція Сущенка

У середу, 11 вересня, власний кореспондент Укрінформу Роман Сущенко, який 7 вересня повернувся в Україну в рамках обміну з РФ, та його адвокат Марк Фейгін дали першу після звільнення пресконференцію.

09 вересня 2019


Фейгін планує повернутися до професії адвоката

Марк Фейгін, який захищав у суді журналіста Укрінформу Романа Сущенка і в ході цього процесу позбавлений у Росії статусу адвоката, сподівається повернутися у професію, покладаючи надії в цьому на рішення ЄСПЛ і політичні зміни в РФ.

06 вересня 2019


Захисник Сущенка: Восьмеро українських політв’язнів - у Лефортово, адвокатів не пускають

Громадський захисник Романа Сущенка Марк Фейгін заявив, що російські силовики не пускають адвокатів до вісьмох українських політв'язнів, які перебувають у СІЗО Лефортово у Москві.

29 серпня 2019

21 серпня 2019


Ймовірність того, що Сущенка перевели в Лефортово, велика — захисник

Ймовірність того, що незаконно засуджений у РФ журналіст Укрінформу Роман Сущенко був етапований до московського СІЗО "Лефортово", велика, але надати точні дані з цього приводу його захисник Марк Фейгін зможе лише у четвер вранці.

07 серпня 2019


Сущенко підписав документи про згоду відбувати термін в Україні - Фейгін

Захисник незаконно ув'язненого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін заявив, що його підзахисний підписав документи на згоду відбувати термін покарання в Україні, проте «перебільшувати значення цього факту не варто».

31 липня 2019

30 липня 2019

18 липня 2019


Фейгін бачить обнадійливі перспективи звільнення Сущенка

Домовленості про звільнення протиправно ув’язненого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка можуть бути досягнуті лише на найвищому політичному рівні, при цьому є ознаки того, «що щось відбувається зверху» стосовно можливостей певних домовленостей.

10 липня 2019


Сущенка залишать у “безпечному місці” колонії - захисник

На початку серпня минає третій тримісячний термін перебування незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка в безпечному місці в колонії, і зараз питання про продовження перебування Сущенка там «принципово вирішене».

28 грудня 2018


Фейгін: Отримання дозволу на відвідування Сущенка - важливий прецедент

Громадський захисник незаконно засудженого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенко Марк Фейгін заявив про важливість прецеденту – отримання ним від керівництва ІЧ-11 офіційного підтвердження, що він може відвідувати свого підзахисного в колонії.

27 грудня 2018


Фейгін отримав офіційне підтвердження, що може відвідувати Сущенка

Громадський захисник незаконно засудженого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін отримав офіційне підтвердження від керівництва ВК-11, що може відвідувати в колонії свого підзахисного.

20 грудня 2018

19 грудня 2018


Фейгін прибув до Кірова, аби завтра відвідати Сущенка в колонії

Громадський захисник незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін прибув до Кірова; завтра зранку він поїде в Кірово-Чепецьк, де має намір потрапити в колонію до свого підзахисного.

17 грудня 2018

08 грудня 2018


На Форум вільної Росії приїхали українські політологи та захисник Сущенка

У перший день дводенного Форуму вільної Росії (ФСР), в якому беруть участь російські опозиціонери, активісти, а також експерти з багатьох країн світу, українські політологи дали своє бачення майбутнього українсько-російських взаємин.

30 листопада 2018


Суд відмовився повертати Фейгіну статус адвоката

Російському юристові Марку Фейгіну у Московському міському суді відмовили в апеляційній скарзі на рішення Хамовничеського районного суду у позові до Адвокатської палати міста Москви у зв'язку з позбавленням його статусу адвоката.

29 листопада 2018

30 грудня 2017

15 грудня 2017

08 грудня 2017

07 грудня 2017


Фейгін: скаргу від Шарія "просуває" Мін'юст РФ

Захисник журналіста Укрінформу Романа Сущенка - російський адвокат Марк Фейгін, щодо якого розглядається скарга із можливим позбавленням адвокатського статусу, повідомив, що скаргу проти нього від українофобського блогера Анатолія Шарія просуває Міністерство юстиції РФ.

06 грудня 2017

05 грудня 2017


Навальний виступив на підтримку адвоката Фейгіна

Напередодні розгляду в Адвокатській палаті Москви скарги на захисника українського журналіста Романа Сущенка Марка Фейгіна російський опозиціонер Олексій Навальний виступив на підтримку адвоката.


Фейгін просить захисту у Меркель і Макрона від переслідувань у Росії

Російський адвокат, захисник українських політв'язнів у Росії і в Криму, включаючи журналіста Укрінформу Романа Сущенка, звернувся до європейських лідерів з проханням про захист від переслідувань у своїй країні.


Цькування Фейгіна в РФ пов'язане зі справою Сущенка - Форум вільної Росії

Напередодні розгляду в Адвокатській палаті Москви скарги на захисника українського журналіста Романа Сущенка Марка Фейгіна IV Форум вільної Росії (ФСР), що відбувся у Вільнюсі, ухвалив звернення на підтримку адвоката.

30 листопада 2017


Адвокат прокоментував версію про обмін Чийгоза і Умерова на громадян РФ

На думку російського адвоката Марка Фейгіна, версія про обмін засуджених в Криму заступників голови Меджлісу Ахтема Чийгоза і Ільми Умерова на підозрюваних у шпигунстві в Туреччині громадян РФ, виглядає правдоподібною.

27 листопада 2017


Фейгін каже, що в РФ його хочуть позбавити статусу адвоката вже у грудні

Російський адвокат Марк Фейгін, який захищає інтереси заарештованого в Москві власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, заявив, що його можуть позбавити статусу адвоката вже в грудні.

20 листопада 2017

19 листопада 2017

10 листопада 2017

25 жовтня 2017


Фейгін: Звільнення Умерова та Чийгоза - позитивний приклад в інших справах

Адвокат Марк Фейгін, який захищає українських політв'язнів Ільмі Умерова та Романа Сущенка, вважає, що сьогоднішня подія звільнення Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза - приклад того, як  вирішуватимуться подібні справи в інших випадках.

20 жовтня 2017

28 вересня 2017


Захист обіцяє опублікувати вирок Умерову

Адвокат Марк Фейгін, який захищає одного з лідерів кримськотатарського національного руху Ільмі Умерова, повідомив, що після отримання від суду вироку підзахисному захист тут же його опублікує.

27 вересня 2017

25 вересня 2017


Справа Сущенка: адвокат анонсував слідчу дію

Російський адвокат Марк Фейгін, який захищає незаконно утримуваного в Москві кореспондента Укрінформу Романа Сущенко, розповів, що на цьому тижні його підзахисного ознайомлять з експертизою.

20 вересня 2017

21 серпня 2017

18 серпня 2017


Фейгін повідомив про лист з Німеччини на підтримку «справи Сущенка»

Адвокат ув'язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив про лист з Німеччини, що свідчить, що «справа журналіста Сущенко є предметом турбот німецького керівництва».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-