«Київ-Баскет» повернув з Іспанії форварда Андрія Бутка
Як повідомляє пресслужба київського баскетбольного клубу, новачком команди стане вихованець столичного баскетболу 20-річний форвард Андрій Бутко, передає Укрінформ.
Улітку 2025 року Андрій під керівництвом нового наставника «Київ-Баскета» Валерія Плеханова грав за молодіжну збірну України на Євробаскеті U20, де у середньому за 15,2 хвилини набирав 3,9 очка, робив 1,6 підбирання, 0,6 передачі та 1,0 перехоплення.
Бутко повертається з Іспанії, де грав за Spanish Basketball Academy. У минулому сезоні українець провів за SBA 10 матчів, у середньому 4,2 хвилини маючи 0,7 очка, 0,2 підбирання та 0,1 передачі. Його команда посіла четверте місце в регулярному чемпіонаті і дійшла до півфіналу плей-офф.
Фото: fbu.ua.