Анжеліка Ляшко залишиться у складі БК «Будівельник»

Анжеліка Ляшко залишиться у складі БК «Будівельник»

Укрінформ
Столичний баскетбольний клуб «Будівельник» подовжив контракт із гравчинею національної збірної України Анжелікою Ляшко на наступний сезон.

Як повідомляє пресслужба киянок, попереднього чемпіонату Ляшко набирала в українській Суперлізі у середньому за гру 12,6 очка (6-й результат у лізі), робила 3,3 підбирання та 3,6 передачі (6-й результат), передає Укрінформ.

Разом із «Будівельником» Анжеліка виграла Суперлігу та Кубок України. За підсумком сезону баскетболістка увійшла до символічної пʼятірки ліги.

Читайте також: Лідерка БК «Будівельник» Ксенія Панькіна залишається в команді

Раніше «Будівельник» підписав нові контракти з нападницями Ксенією Панькіною та Дарʼєю Завідною.

Фото: fbu.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-