Анжеліка Ляшко залишиться у складі БК «Будівельник»
Укрінформ
Столичний баскетбольний клуб «Будівельник» подовжив контракт із гравчинею національної збірної України Анжелікою Ляшко на наступний сезон.
Як повідомляє пресслужба киянок, попереднього чемпіонату Ляшко набирала в українській Суперлізі у середньому за гру 12,6 очка (6-й результат у лізі), робила 3,3 підбирання та 3,6 передачі (6-й результат), передає Укрінформ.
Разом із «Будівельником» Анжеліка виграла Суперлігу та Кубок України. За підсумком сезону баскетболістка увійшла до символічної пʼятірки ліги.
Раніше «Будівельник» підписав нові контракти з нападницями Ксенією Панькіною та Дарʼєю Завідною.
Фото: fbu.ua.