Гутцайт закликав заборонити спортсменам рф і рб виступати під нейтральними прапорами

Гутцайт закликав заборонити спортсменам рф і рб виступати під нейтральними прапорами

Укрінформ
Україна наполягає на повному санкційному бані спортсменів і спортивних функціонерів з росії та білорусі. Їхня участь у міжнародних змаганнях навіть під нейтральними прапорами є неприпустимою. 

Про це заявив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час саміту міністрів спорту, що відбувся у форматі відеоконференції за участю представників Литви, Польщі, Латвії, Чехії, Швейцарії, Словаччини, Румунії, Японії, Норвегії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, США, Італії та інших країн, передає Укрінформ.

«Росіянам і білорусам не місце поруч із представниками цивілізованого світу - ні на спортивних аренах, ані у спортивних організаціях, ані у процесі ухвалення рішень. Україна наполягає на повному санаційному бані», - сказав Вадим Гутцайт.

Він наголосив, що своїм мовчанням російські і білоруські спортсмени підтримують війну в Україні, яка вже вбила понад 80 наших спортсменів і тренерів, зруйнувала понад 100 об’єктів спортивної інфраструктури.

Міністр засудив спроби окремих спортивних федерацій повернути росіян до міжнародних змагань, зокрема із дзюдо, бобслею, скелетону. Україна, як і всі цивілізовані держави, вважає це неприйнятним. «Необхідно заборонити росіянам і білорусам виступати під нейтральними прапорами», - зазначив міністр.  

Читайте також: Атлети з неолімпійських видів спорту та їхні тренери отримають стипендії Президента України

Нагадаємо, завдяки тісній співпраці Мінмолодьспорту з Офісом Президента України та міжнародними партнерами вдалося запровадити вже понад 125 санкцій щодо представників і функціонерів російського і білоруському спорту. Санкційні обмеження спрямовані на виключення рф та рб з міжнародних спортивних організацій, позбавлення їхніх спортсменів права брати участь у міжнародних змаганнях та заборона проводити такі змагання на території цих країн.

Фото: mms.gov.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-