Міністерство молоді та спорту

23 вересня 2023

21 вересня 2023


Відбулося засідання Проєктного офісу при Мінмолодьспорту України

Під головуванням заступника міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталія Лаврова пройшло засідання Проєктного офісу при Мінмолодьспорту. 

06 вересня 2023


Стали відомі результати першого всеукраїнського дослідження про рівень залученості дітей до спорту та його вплив

Про результати комплексного дослідження «Рівень залученості дітей та молоді до рухової й фізичної активності та вплив спорту на фізичне і ментальне здоров’я» розповіли у середу учасники круглого столу в Укрінформі. 

04 вересня 2023

29 серпня 2023


Українська делегація відвідала центри олімпійської підготовки та об’єкти Ігор-2024

Делегація Мінмолодьспорту та НОК України під час  візиту до Франції відвідала два центри олімпійської підготовки Франції - CREPS Іль-де-Франс у місті Шатне-Малабрі поблизу Парижа та CREPS у Ваттіньї поблизу Лілля.

25 серпня 2023

19 серпня 2023


Мінмолодьспорту та Федерація військово-технологічного спорту підписали меморандум

Міністр молоді та спорту України, президент НОК Вадим Гутцайт підписав меморандум про співпрацю із президентом Федерації військово-технологічного спорту України Артуром Булигіним.  

14 серпня 2023


Гутцайт: Олімпійські ігри не повинні бути платформою для відбілювання чи легітимізації дій, які суперечать хартії

Міністр молоді та спорту, президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт зауважив, що Україна продовжує консультації з суб’єктами олімпійського руху щодо питання участі збірної команди України в Олімпійських іграх за умови допуску до них представників з країн-агресорок.

12 серпня 2023

11 серпня 2023


Мінмолодьспорту співпрацюватиме зі спортивними організаціями у питаннях реабілітації ветеранів та інвалідів

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт зустрівся із головою громадської організації Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю «Звитяга Нескорених» Василем Вірастюком та президентом Федерації стронгмену України Сергієм Конюшком.

30 липня 2023


Гутцайт: Працюватиму над тим, щоб ми не тиснули руки росіянам

Міністр молоді і спорту України, президент НОК Вадим Гутцайт прокоментував рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) дискваліфікувати українку Ольгу Харлан за відмову тиснути руку росіянці Анні Смірновій після поєдинку на ЧС.

28 липня 2023

27 липня 2023

26 липня 2023


Українці зможуть брати участь у змаганнях, на яких росіяни та білоруси виступатимуть під нейтральним прапором

Міністерство молоді та спорту України дозволило українським спортсменам брати участь у змаганнях, на яких атлети з Росії та Білорусі виступають під нейтральним прапором.

23 липня 2023


Україна розглядає повернення спортсменів до змагань, де будуть росіяни та білоруси - Гутцайт

Україна розглядає варіант можливої участі українських спортсменів у всіх кваліфікаційних змаганнях до Олімпіади-2024, якщо росіяни та білоруси там будуть під нейтральним прапором.          

19 липня 2023


Гутцайт: Україна бореться за недопущення росіян та білорусів на Олімпіаду

Україна продовжує співпрацювати із міжнародним спільнотою та боротись, щоб російських та білоруських спортсменів остаточно відсторонили від міжнародних змагань, зокрема і від Олімпійських ігор.

12 липня 2023

08 липня 2023


Мінмолодьспорт координуватиме з Єврокомісією відбудову молодіжної і спортивної галузей

Під час візиту до Брюсселю делегації Ради з молодіжних питань при Президентові України відбулася зустріч із представниками Генерального директорату з питань освіти, молоді, спорту та культури Європейської комісії на чолі із заступником гендиректора Артуро Кабальєро Басседасом.

29 червня 2023

23 червня 2023


Гутцайт отримав відзнаку від міністра спорту і туризму Республіки Польща

Під час урочистого заходу з нагоди відкриття у Кракові ІІІ Європейських ігор міністр спорту і туризму Республіки Польща Каміль Бортничук вручив відзнаку міністру молоді та спорту, президенту НОК України Вадиму Гутцайту.

22 червня 2023

16 червня 2023

15 червня 2023

09 червня 2023


Україна закликала держави-учасниці Розширеної угоди про спорт блокувати участь у змаганнях спортсменів РФ та РБ

У Страсбургу триває засідання керівної ради Розширеної часткової угоди про спорт Ради Європи (EPAS), участь у якому бере заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков.

08 червня 2023


Мінмолодьспорту з Радою Європи впроваджуватимуть проєкти із подолання дискримінації у спорті

Урамках участі заступника міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрія Чеснокова у заходах Розширеної часткової угоди про спорт Ради Європи (EPAS) відбулася зустріч з директором директорату з антидискримінації Генерального директорату демократії та людської гідності Ради Європи Єруном Шоккенброком.  

31 травня 2023

26 травня 2023

25 травня 2023

23 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-