Українські юніорки виграли парні турніри ITF Juniors та Tennis Europe

Українські тенісистки стали переможницями юніорських турнірів у парному розряді.

17-річна Анастасія Лопата виборола свій другий парний турнір ITF Juniors першої категорії нинішнього року, передає Укрінформ.

Українка виступала на змаганнях у німецькому Бамбергу разом із датчанкою Ребеккою Мунк Мортенсен. У фінальному поєдинку українсько-данський тандем здобув перемогу над німецько-бельгійською парою Теа Лукич/Амелія Валігора - 3:6, 7:6 (8:6), 10:0.

Загалом для Лопати це третій юніорський парний титул ITF. В одиночному розряді Анастасія дійшла півфіналу.

13-річна Марія Сидельник стала чемпіонкою турніру Tennis Europe другої категорії U16 у Ризі. У фіналі змагань Сидельник та її напарниця Марина Маркіна з Латвії обіграли лідерів посіву чесько-молдовську пару Софі Геттлерова/Яна Заболотна - 7:6 (7:5), 7:6 (9:7).

Для української тенісистки це перша перемога на турнірах другої категорії. До цього Сідельник ставала переможницею двох турнірів третьої категорії U14 та двох - третьої категорії U16 (все - у парному розряді). В одиночній сітці українка дійшла у Ризі до півфіналу, де поступилася своїй напарниці.