Влада упевнено прямуватиме до проведення Олімпіади в Україні - депутатка

Влада упевнено прямуватиме до проведення Олімпіади в Україні - депутатка

Укрінформ
Представники української влади впевнено прямуватимуть до проведення Олімпійських ігор в Україні.

Про це голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту, українська легкоатлетка, бронзова призерка Олімпіади 2012 року Ольга Саладуха заявила в інтерв‘ю Укрінформу. 

Так, народна депутатка зауважила, що обговорення можливості проведення зимових ігор в Україні в 2030 році, є дуже позитивним сигналом.

За її словами, спортивну інфраструктуру можна розмістити в Карпатах. Зокрема, побудувати бази для спортивних тренувань, облаштувати льодові арени. “Якщо ці та ще деякі інфраструктурні проєкти будуть реалізовані, Олімпійські ігри в Україні пройдуть успішно... Ми будемо впевнено йти до проведення Олімпіади в Україні”, - підсумувала вона.

Як повідомлялося, у вересні 2021 року Президент України Володимир Зеленський заявив про наміри обговорити із главою Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом можливість проведення Олімпійських ігор в Україні. Пізніше Бах схвалив ідею проведення Олімпіади в Україні.

Читайте також: Ольга Саладуха, голова підкомітету Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту

У грудні того ж року міністр молоді та спорту Вадим Гутцай повідомив, що Україна подаватиме заявку на участь у юнацьких Олімпійських іграх 2028 року та зимових Олімпійських іграх 2030 року.

Фото: ukrinform.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-