Українська федерація боксу підбила підсумки роботи та розповіла про плани

Українська федерація боксу підбила підсумки роботи та розповіла про плани

Фото
Укрінформ
Наприкінці минулого року 12 регіональних федерацій не визнали підсумки звітно-виборчої конференції Федерації боксу України (ФБУ) та вимагають перевиборів президента організації Володимира Продивуса.

Сьогодні за ініціативи очільника ФБУ у столиці пройшла прессконференція, під час якої  керівництво федерації підбило підсумки своєї роботи за п'ятнадцять років та поділилося планами на майбутнє, передає Укрінформ.

«Федерації боксу є чим пишатися. За останні п'ятнадцять років було чимало досягнень. Україна має три золоті олімпійські медалі, сім чемпіонів світу. Наша країна стала сильною боксерською державою, однім з лідерів світового боксу. Федерацію боксу України поважають, вона гідно розвиває свій вид спорту. На напйближчі чотири роки наше головне завдання полягає в тому, аби зробити бокс ще більш масовим.  Нині ми маємо 25 тисяч боксерів, з ними працюють 1 тисяча 300 тренерів. Словом, український бокс упевнено розвиваються, а всі ті негативні речі, які останнім часом лунають про федерацію у ЗМІ, мають мало відношення до реалій. Федерація боксу працює у штатному режимі. Проходять збори, чемпіонати, і ніщо не впливає на наші плани», - заявив віцепрезидент ФБУ Юрій Андрійчук.

Тему здобутків вітчизняного боксу продовжив генеральний секретар федерації Ілля Гурович. 

«Відтоді, як федерацію очолив Продивус, наші боксери виграли величезну кількість медалей на ріізних змаганнях. На чемпіонатах Європи серед дорослих, починаючи з 2008 року, завоювали 8 золотих, 3 срібні та 12 бронзових медалей, на першостях серед жінок за цей період - 3 золоті, 7 срібних та 19 бронзових нагород, - зазначив Герович. - Я працюю у федерації із січня 1996 року. Тоді в нас були лише три команди - кадети, юніори та дорослі. Сьогодні ми маємо десять команд. Наше боксерське господарство розрослося, з'явилося багато тренерів, сильних спортсменів. Лише з одного юнацького чемпаіонату Європи українці провезили 23 медалі. Мене засмучує все те, що відбувається навколо федерації. Ці події нічого не додадуть до наших результатів, вони лише заважають нормальному розвитку виду спорту».  

Про календар спортивних заходів федерації розповів її спортивний директор Антон Чередниченко.

«Нинішнього рокі всі наші збірні різних вікових груп виступлять на чемпіонатах континенту. На нас очікують одразу шість чемпіонатів Європи, чемпіонати світу серед молоді та жінок. Перед усіма цими важливими змаганнями нам необхідно провести відповідні збори, чемпіонати України, де пройде відбір.  Попри дестабілізуючу ситуацію, в ФБУ все йде чітко за планом. Так, у січні федерація провела чемпіонати України серед боксерів віком до 22-х років. Зазначу, що турнір пройшов на дуже високому рівні, за об'єктивного суддівства. Підкреслю також, що, попри ситуацію з коронавірусом, наші результати продовжують покращуватися», - сказав спорттивний директор ФБУ.   

Читайте також: 12 регіональних федерацій вимагають перевиборів президента Федерації боксу України

Як повідомлялося, 17 грудня 2021 року на звітно-виборчій конференції Федерації боксу президентом ФБУ було переобрано Володимира Продивуса. Згідно із заявами керівників Київської обласної федерації боксу, Київської міської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Кіровоградської, Харківської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської та Донецької областей представники їхніх організацій у звітно-виборчій конференції ФБУ участі не брали, а отже кворуму (мінімум 17 федерацій) не було. 

Учасники спеціальної пресконференції, яка 22 грудня відбулася у Києві, єдиним виходом із ситуації, що склалася назвали проведення нової звітно-виборчої конференції Федерації боксу України.

Фото: Інна Бородаєва

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-