Гутцайт: Прагнемо модернізувати підхід до фізвиховання у закладах освіти

Гутцайт: Прагнемо модернізувати підхід до фізвиховання у закладах освіти

Укрінформ
Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки затвердило Концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти до 2030 року. 

Про це розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, повіомляє у четвер пресслужба Мінмолодьспорту. 

«Мотивація кожної людини до занять фізичною культурою та спортом формується ще у ранньому віці, тому наше основне завдання - зробити так, щоб якомога більше дітей та підлітків долучалися до спортивної спільноти. Ми прагнемо модернізувати підхід до фізвиховання у закладах освіти, додати більше інтерактивних спортивних ігор, щоб кожен знайшов для себе улюблений вид активності. Спільними зусиллями ми зможемо виростити не тільки спортивних, але й здорових дітей», - наголосив міністр. 

Читайте також: Хокей: президент IIHF підтримав українську федерацію у конфлікті з клубами

Реалізація Концепції передбачає організацію та проведення щоденної рухової активності, забезпечення інклюзивного навчання та соціалізацію осіб з інвалідністю та осіб з особливими освітніми потребами у сфері фізичної культури, проведення відкритих уроків із залученням провідних атлетів, тренерів, ветеранів спорту, запровадження реалізації пілотного проєкту «Гроші ходять за дитиною» по фінансуванню послуг у закладах позашкільної освіти спортивного профілю тощо. 

Фото: mms.gov.ua.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-