Італія на виїзді зіграла внічию зі Швейцарією у відборі ЧС-2022

Жоржиньо не реалізував пенальті.

Італія зіграла внічию (0:0) зі Швейцарією в гостьовому матчі відбору на чемпіонат світу-2022, повідомляє Укрінформ.

У першому таймі команда Роберто Манчіні кілька разів загрожувала воротам суперника, але удари Лоренцо Інсіньє і Чіро Іммобіле не стали гольовими.

Після перерви Італія отримала чудовий шанс вийти вперед, проте Жоржиньо не реалізував пенальті. З ударом гравця «Челсі» впорався воротар швейцарців Ян Зоммер. Як підсумок, нічия 0:0.

Після тріумфу на Євро-2020 Італія не може виграти вже в другому матчі поспіль. У минулий четвер команда Манчіні зіграла внічию з Болгарією - 1:1.

Як повідомляв Укрінформ, Італія з 11 очками очолює групу C. Швейцарія набрала сім очок і посідає другу позицію.

У наступному турі 8 вересня Італія зіграє з Литвою, а Швейцарія - з Північною Ірландією.