Матч відбору ЧС-2022 Бразилія - ​​Аргентина скасували, ФІФА вирішить долю зустрічі

Оновлено
Чотири гравці збірної Аргентини потрапили до Бразилії з порушенням карантинних норм.

Матч відбору на чемпіонат світу-2022 між Бразилією і Аргентиною був перерваний уже на 6-й хвилині першого тайму через появу на полі співробітників Національного агентства спостереження за здоров'ям Бразилії (Anvisa) і поліції, повідомляє Globo, передає Укрінформ.

Представники Anvisa і поліції вийшли на поле, щоб затримати чотирьох гравців збірної Аргентини, які прибули до Бразилії з порушенням карантинних норм.

Повідомляється, що воротар Еміліано Мартінес, захисник Крістіан Ромеро, півзахисники Еміліано Буендіа і Джованні Ло Чельсо надали владі Бразилії неправдиву інформацію, заявивши, що не відвідували Великобританію останнім часом. Відзначимо, що всі чотири гравці виступають в клубах англійської Прем'єр-ліги.

Всі особи, які прибувають до Бразилії з Великобританії повинні пройти 14-денний карантин.

Долю поєдинку Бразилія – Аргентина визначить дисциплінарний комітет ФІФА.

Інші матчі туру: Еквадор – Чилі – 0:0, Парагвай – Колумбія – 1:1, Уругвай – Болівія – 4:2, Перу – Венесуела – 1:0.

Турнірне становище у топ-5 відбіркової групи: 1.Бразилія – 21 (7), 2.Аргентина – 15 (7), 3.Еквадор – 13 (8), 4.Уругвай – 12 (8), 5.Колумбія – 10 (8). Перші чотири збірні отримають прямі путівки на ЧС-2022.