Швейцарія перемогла по пенальті Францію в 1/8 фіналу Євро-2020

Футболісти збірної Швейцарії, обігравши чемпіонів світу команду Франції, пробилися до 1/4 фіналу XVI чемпіонату Європи.

Зустріч пройшла на «Арені Націонале» в Бухаресті (Румунія) і завершилася перемогою швейцарців у серії післяматчевих пенальті - 5:4, передає Укрінформ.

В основний ігровий час, який завершився з рахунком 3:3, авторами голів у складі збірної Швейцарії стали Харіс Сеферович (15, 81-а хвилини) і Маріо Гавранович (90); у французів дублем відзначився Карім Бензема (57, 59) і результативним ударом в «дев'ятку» - Поль Погба (75).

Серію післяматчевих пенальті точніше виконали швейцарці.

У чвертьфіналі збірна Швейцарії зійдеться в Санкт-Петербурзі з командою Іспанії.

Матчі 1/4 фіналу Євро-2020 пройдуть 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи відбудеться 11 липня в Лондоні (Англія) стадіон «Вемблі».