Іспанія обіграла Хорватію і вийшла до 1/4 фіналу Євро-2020

Іспанія обіграла Хорватію і вийшла до 1/4 фіналу Євро-202.0

Збірна Іспанії з футболу здобула вольову перемогу над командою Хорватії в матчі 1/8 фіналу XVI чемпіонату Європи.

Зустріч пройшла на стадіоні «Паркен» в Копенгагені (Данія) і завершилася в додатковий час на користь піренейців - 5:3, передає Укрінформ.

Автогол свого 18-річного хавбека Педрі на 20-й хвилині іспанці компенсували точними ударами Пабло Сарабії (38), Сесари Аспілікуети (57) і Феррана Торреса (77).

Однак на 85-й хвилині хавбек балканців Міслав Оршич додав інтригу, скоротивши відставання, а в доданий до основного часу матч в екстра-тайми перевів Маріо Пашаліч (90+2), зрівнявши разунок - 3:3.

В овертаймі успіх іспанцям принесли голи Альваро Морати (100), і Мікеля Оярсабаля (103).

Таким чином, збірна Іспанії у чвертьфіналі зійдеться в Санкт-Петербурзі з переможцем пари Франція - Швейцарія.Матчі 1/4 фіналу Євро-2020 пройдуть 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи відбудеться 11 липня в Лондоні (Англія) стадіон «Вемблі».