Юлія Джима здобула  «срібло» у спринті Кубка світу з біатлону

Юлія Джима здобула «срібло» у спринті Кубка світу з біатлону

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала другою у спринтерській гонці на 7,5 км восьмого етапу Кубка світу в Нове-Место (Чехія).

Юлія мала 9,3 секунди відставання і не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

Найкращий час (18 хвилин 48,4 секунди) показала норвежка Тіріль Екгофф (1 промах), "бронза" у італійки Лізи Вітоцці (+15,0; 0).

Загалом стартували 106 біатлоністок. Результати інших українок: Дар'я Блашко - 16-те місце,  Анастасія Меркушина - 22-е, Олена Підгрушна - 34-те, Валя Семеренко - 40-е.

Сьогодні на Кубку світу також відбудеться чоловіча спринт на 10 км. Україну представлятимуть Богдан Цимбал, Дмитро Підручний, Артем Примиа, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

7 березня в Нове-Место пройдуть жіноча (на 10 км) та чоловіча (на 12,5 км) гонки переслідування.