13 лютого 2021

12 лютого 2021

24 січня 2021

23 січня 2021

Українські біатлоністи стали восьмими в естафеті на етапі Кубка світу в Антгольці

Чоловіча збірна України з біатлону у складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Артема Тищенка та Антона Дудченка посіла 8-ме місце в естафеті 4х7,5 км на сьомому етапі Кубка світу Антгольці (Італія).

22 січня 2021

21 січня 2021

Юлія Джима виграла «срібло» в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону

Представниця збірної України Юлія Джима з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах стала срібним призером 15-кілометрової індивідуальної гонки на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в Антгольці (Італія).

Став відомий склад збірної України з біатлону на січневі етапи Кубка світу

По закінченню чемпіонату України з біатлону, який відбувся в Буковелі, тренерський штаб збірної України визначився зі складом спортсменів, які представлятимуть країну на міжнародних стартах в січні.

13 грудня 2020

Українські біатлоністи посіли 13 місце в естафеті на австрійському етапі Кубка світу

Збірна України з біатлону у складі Артема Прими, Руслана Ткаленка, Дмитра Підручного, та Антона Дудченка фінішувала 13-ю в естафеті 4х7,5 км на третьому етапі Кубка світу в Гохфільцені (Австрія).