Ройселанд виграла масстарт на IV етапі Кубка світу з біатлону; Блашко - 23-я

У Гохфільцені (Австрія) завершився четвертий етапу Кубка світу з біатлону сезону-2020/21.

Жіночу гонку з масовим стартом на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами виграла норвежка Марте Олсбю Ройселанд, яка з одним колом штрафу подолала дистанцію за 34 хвилини 05,4 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою фінішувала співвітчизниця переможниці Тіріл Екгофф (1 штрафне коло) з відставанням від лідера 14 секунд, "бронза" дісталася італійці Доротеї Вірер (1 промах) - 26,9 секунди відставання.

Єдина представниці України у масстарті Дар'я Блашко (2 промахи) посіла 23-тє місце серед 30-ти учасниць гонки (+2 хвилини 45,1 секунди відставання).

Наступні два етапи Кубка світу з біатлону відбудуться в Обергофі (Німеччина) 7-10 і 13-17 січня.

На фото: Марте Олсбю Ройселанд (mig.com.ua).