Далакян готовий виступити у Всесвітній боксерській суперсерії

Далакян готовий виступити у Всесвітній боксерській суперсерії

Аналітика
Укрінформ
Але поки що українець зосереджений на своєму найближчому поєдинку, який відбудеться 8 лютого в Києві.

Організатор Всесвітньої боксерської суперсерії Калле Зауерлянд в інтерв'ю ЗМІ зазначив, що для проведення третього сезону WBSS розглядає чотири вагові категорії, в тому числі флайвейт (до 50,8 кг), де чемпіоном світу WBA є наш Артем Далакян. Ми попросили прокоментувати, чи готовий українець брати участь у Всесвітній боксерській суперсерії його промоутера Юрія Рубана, менеджера Дмитра Єлисєєва та особисто Артема Далакяна.

Читайте також: Далакян проведе захист титулу в Києві 8 лютого

«Артем готовий до об'єднавчих боїв. Ми неодноразово зв'язувалися з чемпіонами в його ваговій категорії за іншими версіями, але у їх команд були інші плани. Мовляв, проведемо обов'язкові захисти, а потім повернемося до розмови про організацію поєдинку за об'єднання титулів.

Далакян готовий зустрітися і з 24-річним чемпіоном світу WBC мексиканцем Хуліо Сезарем Мартінесом, і 24-річним чемпіоном світу WBO японцем Косеї Танаки, і 37-річним чемпіоном світу IBF південноафриканцем Моруті Мталане, який вперше завоював цей титул в 2009 році. Якщо Калле Зауерлянд готовий організувати нам об'єднавчі бої, ми серйозно розглянемо цю пропозицію.

Читайте також: Перес заплатить штраф, якщо переважить Далакяна перед боєм

Поки ж перед ним стоїть завдання провести успішний захист титулу в Україні 8 лютого. Нагадаю, суперником Далакяна буде венесуелець Хосбер Перес, а боксерське шоу відбудеться в Києві в КВЦ «Парковий», - вважає промоутер Артема Далакяна – Юрій Рубан.

«Якщо в Суперсерії братимуть участь чемпіони світу по іншим версіям, ми готові долучитися до битви за абсолютне чемпіонство. Артем готовий боксувати і в Японії, і в Європі, і в США, де він і завоював свій чемпіонський титул. Нехтувати можливістю об’єднати чемпіонські титули ми не станемо», - заявив менеджер Далакяна – Дмитро Єлисєєв. 

«Всесвітня боксерська суперсерія – амбітний турнір, який непогано зарекомендував себе. Я мрію проводити об'єднавчі бої. Якщо на кону турніру стоятиме титул абсолютного чемпіона світу, буду максимально мотивований продемонструвати свої кращі навички. Безумовно, моєю метою буде перемога в турнірі.

Але поки я зосереджений на найближчому завданні - своєму вже четвертому за рахунком захисті чемпіонського титулу. Хосбер Перес - міцний хлопець, який здатний на багато. У мене вже почався найвідповідальніший етап підготовки - спаринги. У підготовці до бою мені допоможуть п'ятеро спаринг-партнерів. А вже після поєдинку з Пересом можна більш предметно обговорювати можливість моєї участі в третьому сезоні WBSS», - розповів Артем Далакян.

Читайте також: Перед боєм Далакян – Перес відбудеться турнір «Ти – чемпіон»

Нагадаємо, WBSS (Всесвітня боксерська суперсерія) створена в 2017 році. Її мета визначити абсолютного чемпіона світу (за всіма версіями) у певній ваговій категорії. Наразі проведено два сезони. В першому сезоні перемогли наш Олександр Усик і британець Каллум Сміт. В другому – японець Наоя Іноуе і британець Джош Тейлор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-