"Львів" програв "Маріуполю" у чемпіонаті УПЛ

Футбольний клуб "Львів" поступився у суботу, 31 серпня, "Маріуполю" (0:1) у 6-у турі чемпіонату української Прем'єр-ліги.

М'яч у складі гостей на львівському стадіоні "Україна" на 61-й хвилині забив  Владислав Вакула, повідомляє Укрінформ.

Останнього літнього дня пройшли ще дві гри. "Олександрія" обіграла в гостях "Ворсклу" (1:0). Голом на полтавському стадіоні імені Олексія Бутовського на 23-й хвилині відзначився Дмитро Шастал.

У паралельній зустрічі "Дніпро-1" здобув вдома вольову перемогу (2:1) у матчі з ковалівським "Колосом".

СК "Дніпро-1" – ФК "Колос" – 2:1 / Фото: Микола М'якшиков, Укрінформ

Голи: Олександр Назаренко (58), Ігор Когут (90+3) - Євген Морозко (18).

Завершиться 6-й тур у неділю, 1 вересня, матчами донецьких "Олімпіка" і "Шахтаря" (початок о 17.00; транслюватиме телеканал "Футбол 2"), луганської "Зорі" і київського "Динамо" (19.30; "2+2").

Як інформувало агентство, у вчорашній стартовій грі чернігівська "Десна" та львівські "Карпати" зіграли у безгольову нічию - 0:0.

Турнірне становище: "Шахтар" - 15 очок (після 5-ти ігор), "Десна" - 11 (6), "Зоря" - 10 (5), "Олександрія" - 9 (6), "Дніпро-1" - 8 (6), "Динамо" - 7 (4), "Ворскла" - 7 (6), "Маріуполь" - 7 (5), "Колос" - 7 (6), "Львів" - 6 (6), "Карпати" - 5 (6),  "Олімпік" - 1 (5).

Поєдинок 4-го туру "Маріуполь" - "Динамо" перенесено на 25 вересня через участь клубів у єврокубках.