Вікторія Петренко виборола парний титул на юніорському турнірі ITF у Пловдіві

Українська тенісистка Вікторія Петренко виграла парний титул на юніорському турнірі ITF у Пловдіві (Болгарія), а також стала його фіналісткою в одиночному розряді.

У парному розряді Вікторія Петренко грала разом із 15-річною Марією Тимофєєвою під першим номером посіву. У фіналі українсько-російський дует здобув непросту перемогу над румунською парою Амарей/Корняну з рахунком 4:6, 6:1, 10:8. Про це повідомляє БТУ.

У фіналі турніру ITF World Tennis Tour Juniors другої категорії в одиночному розряді українська тенісистка поступилася 14-річній росіянці Еріці Андреєвій з рахунком 2:6, 3:6. На шляху до фіналу Петренко перемогла другу сіяну Еліну Аванесян з Росії в чвертьфінальному матчі, а потім обіграла четверту “ракетку” турніру венгерку Амаріссу Кьяру Тот.

Це був перший одиночний фінал для 17-річної дніпрянки в сезоні. За виступ на турнірі в Пловдиві українка заробила 110 залікових очок в юніорському рейтингу, що допоможе їй встановити особистий рекорд, яким до цього була 107-а позиція.