Теніс: Лазаренко виграла юніорський турнір 2 категорії в Антальї

Українська тенісистка Катерина Лазаренко виграла перший титул серед юніорів у нинішньому сезоні.

У вирішальному матчі турніру Tennis Europe другої категорії серед гравців до 16 років в Антальї (Туреччина) Катерина Лазаренко, посіяна під першим номером, обіграла другу сіяну українку Дар’ю Єсипчук із рахунком 6:4, 6:2. Про це повідомляє БТУ.

Для Лазаренко цей фінал став третім в даній віковій категорії: минулого сезону 14-річна уродженка Дніпра поступилася в матчах за титул в Кишиневі (Молдова) і латвійському місті Єлгава.

У свою чергу Єсипчук лише вдруге зіграла у фіналі одиночного розряду на турнірах Tennis Europe: в кінці березня 13-річна киянка стала фіналісткою турніру U-14 другої категорії в Антальї.