Німкеня Пройс виграла мас-старт на домашньому етапі Кубка світу з біатлону

Франциска Пройс з Німеччини стала переможницею гонки з масовим стартом, яка завершила програму п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу.

Дистанцію 12,5 км з чотирма вогневими рубежами Пройс подолала без промахів за 32 хвилини 34 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою фінішувала з відставанням 0,2 (!) секунди норвежка інгрід-Ландмарк Тандреволд, третьою - словачка Пауліна Фіалкова (+15,1 секунди; 1 штрафне коло).

Жіночий мас-старт вперше за останні 9 років пройшов без українського представництва.

Шостий етап Кубка світу 24-27 січня прийматиме Антхольц-Антерсельва (Італія), де пройдуть спринти, гонки переслідування і мас-старти.

На фото: Франциска Пройс (Getty Images).