Норвежець Йоганнес Бьо виграв мас-старт на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу

Олімпійський чемпіон Йоганнес Бьо з Норвегії у неділю, 20 січня, здобув десяте у сезоні "золото" на етапах Кубка світу з біатлону.

У заключний день п'ятого етапу Кубка світу у німецькому Рупольдінгу лідер загального заліку подолав 15-кілометрову дистанцію із одним штрафним колом на чотирьох вогневих рубежах за 36 хвилин 43,8 секунди, повідомляє Укрінформ.

Йоганнес Бьо на фініші випередив на 0,6 секунди австрійця Юліана Ебергарда (2 промахи). Третій час показав француз Кантен Фійон Майє (відставання 2,8 секунди; 1 штрафне коло), випередивши у суперечці за "бронзу" свого титулованого співвітчизника Мартена Фуркада (1) на 5,8 секунди.

Єдиний представник України Дмитро Підручний (3 промахи) фінішував передостаннім, 29-м.

Жіноча гонка з масовим стартом на 12,5 км, яка розпочнеться о 15.40 за київським часом, пройде без українського представництва.

На фото: Йоганнес Бьо.