Українські біатлоністи посіли 7 місце в естафеті на етапі Кубка світу в Рупольдінгу

Чоловіча збірна України посіла сьоме місце в естафеті 4х7,5 кілометрів на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу (Німеччина).

Артем Прима передав естафету першим, Сергій Семенов - восьмим, Артем Тищенко також восьмим відправив на дистанцію Дмитра Підручного, який випередив на останньому етапі чеха Томаша Крупчика і у підсумку фінішував сьомим, повідомляє Укрінформ.

Українська четвірка (0 штрафних кіл + 3 додаткових патронів на восьми вогневих рубежах) відстала від лідера збірної Норвегії (0+8) на 1 хвилину 36,3 секунди.

Срібними призерами стали біатлоністи Німеччини (0+6). Бронзові нагороди виграла команда Франції (0+9).

Загалом стартували 27 команд.

19 січня у програмі V етапу Кубка світу в німецькій Баварії - жіноча естафета 4х6 км. У заключний день змагань, 20 січня, відбудуться гонки з масовим стартом - на 15 км у чоловіків та 12,5 км у жінок.