Українські біатлоністки були лише 15-ми в естафеті етапу Кубка світу в Рупольдінгу

Жіноча збірна України фінішувала п'ятнадцятою у сьогоднішній естафеті 4х6 кілометрів на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу (Німеччина).

Анастасія Меркушина, Валя Семеренко, Юлія Журавок та Віта Семеренко (0 штрафних кіл + 7 додаткових патронів на вогневих рубежах) відстала від переможниць зі збірної Франції (0+4) на 3 хвилини 56,7 секунди, повідомляє Укрінформ.

Срібними призерами стали біатлоністки Норвегії (0+7). Бронзові нагороди здобула команда Німеччини (0+9).

Загалом стартували 22 команди.

У заключний день змагань, 20 січня,  в Рупольдінгу відбудуться гонки з масовим стартом - на 15 км у чоловіків та 12,5 км у жінок.