Словачка Кузьміна виграла спринт на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна посіла перше місце в спринтерській гонці на п'ятому етапі Кубка світу, який проходить в німецькому Рупольдингу.

Кузьміна подолала дистанцію 7,5 км за 19 хвилин 15,1 секунди, з чистою стрільбою на двох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другою стала італійка Ліза Віттоцці (відставання 11,5 секунди; 0 промахів). Третя позиція у шведки Ганни Еберг (+29,1; 0).

Краща з українок Віта Семеренко (1 штрафне коло) посіла 29-е місце, Валя Семеренко (2) - 59-е, Анастасія Меркушина (2) - 67-е, Юлія Джима (1) - 73-є, Олена Підгрушна (3) - 97-е.

Загалом на старт вийшли 102 біатлоністки.

У програмі п'ятого етапу Кубка світу в німецькій Баварії також командні естафети (18-19 січня) і гонки з масовим стартом (20 січня).