Кубок світу з біатлону: Йоганнес Бьо виграв персьют в Обергофі, Підручний - 21-й

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бьо виграв у суботу 12,5-кілометрову гонку переслідування на етапі Кубка світу в німецькому Обергофі.

Переможець показав час 34 хвилини  29,8 секунди і припустився трьох промахів на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другим на фініш прийшов Арнд Пайффер з Німеччини - 15,1 секунди відставання (1 промах), третім -  представник Італії Лукас Гофер - 15,8 (0).

Кращим з українців був Дмитро Падручний, який показав 21-й результат - 2.41,1 відставання, 2 промахи.

Сергій Семенов прийшов 43-м, Артем Прима не фінішував.

Усього на дистанцію вийшли 60 біатлоністів.